Společnost Cardbox Packaging Inc. získala certifikaci SQF na úrovni Excellent

sqf certification cardbox packaging

Pittston, PA, březen 2021. Společnost Cardbox Packaging Inc. získala globální certifikaci bezpečnosti potravin SQF na úrovni Excellent. Od března 2021 je tak pobočka společnosti Cardbox Packaging v Pittstonu oficiálně výrobním zařízením pro bezpečné balení potravin v souladu s normami Globální iniciativy pro bezpečnost potravin (GFSI).

Maloobchodní prodejci a nejrůznější poskytovatelé služeb v potravinářském průmyslu musí mít jistotu, že jimi kupované obaly odpovídají zásadám zavedeného programu řízení bezpečnosti potravin. Spolupráce s dodavatelem s certifikací SQF, jako je společnost Cardbox Packaging Inc., tuto jistotu nabízí. „Tato certifikace prokazuje, že naše činnost ve výrobě a skladech probíhá podle vysokých norem bezpečnosti potravin.  S potěšením můžeme oznámit, že naše společnost dosáhla v certifikaci SQF nejvyššího hodnocení,“ říká Michael Schaid, jednatel společnosti Cardbox Packaging, Inc. Vzhledem k tomu, že výroba potravinových obalů je hlavním předmětem činnosti společnosti Cardbox Packaging, z této certifikace budou těžit její současní i budoucí zákazníci.

Institut pro bezpečné a kvalitní potraviny (SQFI), který certifikaci vydává, uvádí, že jejich posláním je „poskytovat konzistentní a globálně uznávané programy pro certifikaci bezpečnosti a kvality potravin založené na vědeckých principech, které lze jednotně uplatnit napříč všemi odvětvími průmyslu a kterých si cení všechny zainteresované strany“. Nyní je součástí tohoto poslání i společnost Cardbox Packaging, Inc.

 

Závod společnosti Cardbox Packaging v americkém Pittstonu, zahájil výrobu na podzim roku 2019. Je vybaven novými výrobními zařízeními pro tisk, ražbu a skládání/lepení špičkovými stroji z portfolia společnosti Heidelberg. Společnost Cardbox Packaging, Inc., vyrábí obaly z hladké lepenky, pásky pro multipacky, nápojové přepravky a lepenkové segmenty pro potravinové produkty a pro mléčné výrobky typu K3®. K3® je tepelně tvarovaná nádoba na potraviny (kelímky na jogurty, polévky nebo ovesnou kaši) s lepenkovým pláštěm, která zajišťuje udržitelnost a nabízí i další prodejní výhody.

pittston cardbox packaging

Latest news