Cardbox Packaging, Inc. získala certifikaci FSC®

pittston cardbox packaging

Pittston, Pensylvánie, leden 2022 – Společnost Cardbox Packaging, lídr v oblasti papírových etiket a obalů, obdržela certifikaci Forest Stewardship Council® (FSC) Chain-of-Custody (CoC) (licenční kód: FSC-C172146; Kód certifikátu: SA-COC-012680) z certifikačního portfólia Soil Association. Díky této certifikaci FSC CoC je společnost Cardbox Packaging schopna uspokojit rostoucí potřeby zákazníků co se týče zejména potřeby využívat certifikovaný papír a materiály na bázi buničiny.

„Certifikace FSC je další způsob, jakým společnost Cardbox Packaging ukazuje plnění našeho závazku k otázkám ochrany životního prostředí tím, že je schopna vyrábět produkty, které mají certifikát FSC CoC,“ uvádí Michael Schaid, jednatel Cardbox Packaging, Inc. FSC CoC poskytuje záruku, že zákazníci kupují produkty pocházející přímo z odpovědně spravovaných lesů a jiných kontrolovaných zdrojů. Systém FSC nezávisle sleduje, vyhledává a identifikuje dřevěná vlákna z konkrétního lesa v každém kroku procesu nákupu a potvrzuje, že každý dodavatel v jeho průběhu dodržuje přísné postupy kontroly, řízení a reportingu. „Věříme, že tento systém nabízí důvěryhodnost a transparentnost, což je nutností i v našem podnikání,“ dodává Schaid.

Závod Cardbox Packaging, Inc se sídlem v Pittstonu zahájil výrobu na podzim roku 2019 s novým výrobním zařízením pro tisk, vysekávání a skládání / lepení zajišťované nejmodernějšími stroji Heidelberg. Cardbox Packaging, Inc. působí jako výrobce různých skládacích kartonů, pásek na více balení, obalů na nápoje a lepenkových obalů pro potravinářské výrobky a mléčné výrobky K3®. K3® je tepelně tvarovaná nádoba na potraviny (kelímky na jogurt, polévku, ovesné vločky), která obsahuje lepenkový obal a poskytuje udržitelnost a další funkce v místě prodeje (POS).

Latest news