Cardbox Packaging otevírá nové vývojové centrum pro inovační obalová řešení.

atpi

Cardbox Packaging, nadnárodní výrobce kvalitních skládacích krabicových obalů pro oblast luxusních a značkových výrobků, zřizuje v burgenlandském stanovišti Pinkafeld nové vývojové centrum pro kreativní obalové koncepce pro Point of Sale. Ve spojení s nejmodernějšími procesy v zušlechťování tiskem a lakem tak lze vytvářet nepřehlédnutelná obalová řešení pro úspěšné uvádění produktů na trh – jak má ukázat „obal fotbalový míč“ pro Mistrovství světa ve fotbale 2018.

Půl roku po převzetí společnosti Schachner Pack GmbH zřizuje skupina Cardbox Packaging nové vývojové centrum pro inovační obalová řešení v Pinkafeldu. Veškeré vývojové aktivity skupiny jsou od nynějška koncentrovány v tomto burgenlandském stanovišti. Tři vývojoví pracovníci budou do budoucna pracovat pro zákazníky Cardbox Packaging na elegantních a kreativních myšlenkách pro nové obalové koncepce. Kromě toho proběhne optimalizace úspěšných obalových řešení pomocí nových procesů v zušlechťování tiskem a lakem. Podporu tomuto týmu budou poskytovat lokální vývojoví pracovníci jednotlivých stanovišť Wolfsberg v Korutanech a Zádveřice v České republice.

Kreativní obaly pro senzační vstup produktů na trh

„Již dnes dodáváme pozoruhodné a mnohokrát oceněné obalové konstrukce – zejména pro oblast cukrovinek, potravinářský a kosmetický průmysl“, říká Klaus Hockl, jednatel Cardbox Packaging Holding, a vysvětluje: „Díky oddělení pinkafeldského vývojového centra od operativních procesů každodenní výroby se naši experti mohou plně soustředit na vývoj mimořádných obalových řešení, která naše zákazníky významně podpoří při uvádění produktů na trh. Díky digitalizaci vývojového procesu a přímému propojení různých kompetencí bodujeme právě u našich zákazníků z oblasti FMCG.“ Jako příklad takových speciálních řešení představí Cardbox Packaging zanedlouho a právě včas pro Mistrovství světa ve fotbalu 2018 zcela novou koncepci fotbalového míče jako obalového řešení.

Specializace posílí stanoviště Pinkafeld

Cardbox Packaging nabízí všechny důležité pracovní kroky, které jsou pro výrobu vysoce zušlechtěných obalových řešení neodmyslitelné, z jedné ruky – od vývoje přes design až po zpracování. Jednotlivá stanoviště skupiny fungují jako kompetenční centra: korutanské stanoviště ve Wolfsbergu se specializuje na tisk a zušlechtění tisku, kompetence české pobočky Zádveřice spočívají v průmyslovém vlepování, artwork managementu a copackingu a burgendlandská pobočka v Pinkafeldu se do budoucna zaměřuje na vývoj důmyslných obalových řešení a na lepení. „S novým vývojovým centrem zvýšíme atraktivitu stanoviště Pinkafeld a přispějeme tak k jeho trvalému hospodářskému posílení“, říká Hockl na závěr.

Latest news