Lindiny zkušenosti v Cardboxu

student experience company

Říjen 2023. Úzkou spolupráci se školami považujeme za velice důležitou. Díky správným studentům rosteme společně s nimi. Jejich vzdělávání a adaptace vytvářejí významné kroky k získání loajálních zaměstnanců. Linda studovala účetnictví a controlling ve Štýrském Hradci a v rámci své bakalářské práce se podílela na projektu vývoje MS Dynamics AX v Cardbox Packaging ve Wolfsbergu. Nyní dostala příležitost rozvíjet podnikání společnosti Cardbox ve Spojených státech, kde pracuje jako Obchodní Analytička!

 

Proč jsi se rozhodla spolupracovat na své bakalářské práci právě s Cardboxem?

Cardbox jsem si vybrala, protože se jedná o známou mezinárodní výrobní společnost a projekt vytvoření reportovacího nástroje v MS Dynamics AX byl skvělým a zajímavým tématem pro zpracování mé bakalářské práce.

Podpořil Tě Cardbox v praxi?

Ano, všichni mě velmi podporovali, vždy jsem dostala cenné odpovědi, které byly pro vypracování mé bakalářské práce velmi užitečné. Získala jsem náhled nejen do všech administrativních procesů, ale také do výroby. Získala jsem tak znalosti o veškerých procesech v Cardboxu.

Doporučila bys takovou spolupráci i ostatním studentům?

Určitě. Je to zajímavá zkušenost být součástí firmy ještě před ukončením studia a poté v ní pokračovat. Myslím, že je to nejlepší způsob, jak zakončit studium.

Liší se pracovní prostředí v USA od toho evropského?

Podle mého názoru bych neřekla, že je velký rozdíl mezi pracovním prostředím v USA a v Evropě ve společnosti Cardbox Packaging.

Jak cenná je pro Tebe tato zkušenost?

Myslím, že tato zkušenost mi bude přínosná po zbytek života, ať už v oblasti pracovních zkušeností / kariéry nebo v osobním životě. Samozřejmě to byl velký a riskantní krok vyjet do zahraničí a nechat všechno za sebou, ale doporučila bych to každému. Dostala jsem šanci poznat všechny závody Cardboxu i jejich odlišnosti, zlepšit si jazykové znalosti, získat znalosti v procesech společnosti a růst spolu s ní.

Děkujeme, Lindo!

Latest news