3D vizualizace nebo správa dat? Nové Digitálně-obchodní oddělení představuje své služby.

grafické služby 3d vizualizace obaly krabičky

Zádveřice, březen 2023. V minulosti se grafické oddělení společnosti Cardbox Packaging zaměřovalo na úpravu dat kartonových segmentů pouze pro zákazníky z mlékárenského průmyslu. Počet objednávek ale rostl a bylo třeba rozšířit pracovní síly, proto se zainvestovalo do nejrůznějších procesů, které měly zlepšit externí spolupráci a také interní systém společnosti. Abychom mohli získané dovednosti účinně uplatnit, nabídli jsme své portfolio služeb dalším společnostem. Nové oddělení nyní nabízí mimo jiné širokou škálu 3D vizualizací a tvůrčích prací.

Oddělení se začalo formovat v druhé polovině roku 2022 a nyní čítá 7 grafiků. Pod tuto jednotku spadají všechny operace týkající se digitálních technologií, což má své výhody, hlavně pokud jde o sjednocení procesů. Víc než kdy dřív tak platí, že obaly zpracováváme od prvotního nápadu až po realizaci a nabízíme služby s přidanou hodnotou.

SPRÁVA DAT

U každého procesu vedou první kroky k našemu přizpůsobenému softwaru pro správu dat. Už od samého počátku životního cyklu obalu jsou data uchovávána a zálohována on-line v rámci našeho interního systému. Díky tomuto na míru šitému nástroji mohou zákazníci kdykoli spravovat svá data on-line v jakékoli fázi procesu. Celá spolupráce je tak transparentní a je možné ji průběžně sledovat, takže se neobjevují žádné stížnosti týkající se neschválené grafiky.

POKROČILÉ ZPRACOVÁVÁNÍ

Na začátku každého zpracování obalu je třeba vytvořit strukturu obalu s odpovídajícím grafickým zpracováním. Můžeme začít od nuly, nebo jen upravit připravená data k tisku. U svého výrobku můžete použít libovolný trend v designu obalů. Jakákoli grafika může být připravena k tisku do 48 hodin.

Jednou z našich významných konkurenčních výhod je dlouholetá zkušenost s ohýbáním obalů. Grafiku tak dokážeme bezchybně umístit i na zaoblené výrobky, jako jsou kelímky, lahve nebo misky.  Před samotným tiskem provádíme i další akce, jako je kompletní správa barev, úprava obrázků, trapping, kontrola spadávky nebo ověření kódu EAN.

zatáčení grafické služby studio Cardbox Packaging

3D VIZUALIZACE

Zavedení nového výrobku nebo změna stávajícího výrobku s sebou nesou řadu rizik, zejména v oblasti investic. Tato rizika lze však snadno odbourat pomocí 3D vizualizace konečného výrobku, případně vizualizace výrobku v obchodě nebo skladu. Požadovaný výrobek je tak možné vyhodnotit ještě před vstupem do výroby. Realistický návrh obalu je nyní standardní součástí našich grafických služeb.

3d vizualizace v regále obchodě Cardbox Packaging grafické služby

UDRŽITELNÝ PŘÍSTUP

Zavedené kontrolní postupy a mechanismy zaručují bezchybné zpracování dat, což je pro provedení celé zakázky klíčové. Protože zajišťujeme všechny služby související s výrobou obalu, nepotřebujete k úspěšné realizaci objednávky žádného dalšího dodavatele a všechny kroky procesu jsou příhodně propojeny. Díky tomu nedochází k plýtvání nesprávně vytištěným materiálem.

 

 

O společnosti Cardbox Packaging

Společnost Cardbox Packaging je mezinárodním výrobcem vysoce kvalitních a propracovaných kartonových obalů pro luxusní a značkové zboží, kde se zaměřuje především na potravinářský průmysl. Prioritou číslo jedna je pro ni udržet nejvyšší standardy kvality a zajistit spokojenost zákazníků. Společnost Cardbox Packaging těží ze své štíhlé organizační struktury a má závody v Rakousku (Wolfsberg a Pinkafeld), České republice (Zádveřice), Srbsku (Bělehrad) a USA (Pittston, Pensylvánie). Je atraktivním odborným partnerem pro evropské i americké trhy, zejména pak v oblasti cukrovinek, potravin, kosmetiky a zdravotní péče.

Latest news