Cardbox Packaging získala ocenění Carton Austria Award

CAA for Cardbox Packaging

Vídeň, prosinec 2020. S hrdostí oznamujeme, že naše společnost získala ocenění Carton Austria Award za rok 2020. Cenu poroty vyhrála dárková krabice Manner Mini Mix, kterou vyrobil závod společnosti Cardbox Packaging ve Wolfsbergu ve spolupráci se společností Metsä Board vyrábějící kartony. Je třeba podotknout, že za tímto působivým návrhem stojí závod společnosti Cardbox Packaging v Pinkafeldu.

Velká barevná kostka vás po otevření naláká k ochutnání minidobrot značky Manner. Propracovaný obal se promění v deskovou hru s velikonočními zvířátky, zapomeňte tedy na to, že si s jídlem nesmíte hrát. Čtyři různé figurky mají tyto příchuti: neapolitan, jahoda, nugát a mléčná čokoláda.

ZAOSTŘENO NA VÝVOJ OBALŮ

Aby dnes zboží v regálech přilákalo pozornost, chce to vymyslet neobvyklé nápady. Přesně to bylo úkolem centra výzkumu a vývoje závodu v Pinkafeldu, který se na návrhu krabice podílel nejvíce. Obal se dá rozložit do tvaru misky, ve které můžete podávat něco malého k jídlu. V jiné verzi se obal rozloží na deskovou hru. V této době je důležité nezapomínat na společenský život. Proto si myslíme, že je příležitost zasednout spolu ke stolu a strávit večer pospolu hraním her a ochutnáváním různých čokolád značky Manner, ideální investicí. Tato rozkládací krabička stojí vážně za to.

Zkušený tým společnosti Cardbox Packaging ve Wolfsbergu dovedl obal k dokonalosti a s pomocí kvalitního vybavení závodu a odborných dovedností vytvořil bezchybný výsledek. Tato barevná kostka plná figurek čtyř různých příchutí je dokonalým sladkým dárkem.

Přehrajte si videozáznam on-line přenosu předávání cen Carton Austria Award s komentářem generálního ředitele společnosti Cardbox Packaging Holding Klausem Hocklem: sledujte zde

Latest news