Je to tady: Obě ceny Carton Austria Awards 2021 získala společnost Cardbox Packaging!

Carton Austria Award Playbrush Gloot

Vídeň, červenec 2022. Vítězové Carton Austria Award (CAA) 2021 byli slavnostně oceněni 30. května. Soutěž je společným projektem společností PROPAK Austria, CASH Handelsmagazin a Pro Carton. Přináší na scénu ta nejlepší řešení kartonových obalů z celého Rakouska, která mají být opravdu na co hrdá! Tentokrát oba oceněné exponáty pocházejí ze společnosti Cardbox Packaging Wolfsberg.

Podzimní termín předávání cen byl kvůli pandemii zrušen a mohl se uskutečnit až nyní. Byly uděleny dvě ceny: jedna za porotu a jedna za diváky. Porotu tvoří redaktoři odborného časopisu CASH. Horst Bittermann, prezident společnosti Pro Carton, Martin Widermann, jednatel společnosti PROPAK Rakousko, a Claudia Stücklerová předali certifikáty a trofeje za CASH.

Cenu poroty získal „Gloot“, jednoduchý, ale mimořádně účinný systém pro ohřev dřevěného uhlí. Tento snadný a čistý způsob dokonalého požitku z grilování pochází od majitele značky Thomase Schiefera, který také osobně převzal cenu – společně s René Buchartem ze společnosti Cardbox Packaging. Krabička je od společnosti BillerudKorsnäs.

Skládací krabičku lze v několika jednoduchých krocích proměnit v komín, který stejnoměrně rozpaluje dřevěné uhlí, jež obsahuje, a které je vyrobeno tradičními metodami spalování dřevěného uhlí. Gril je tak připraven za méně než 15 minut! Držitel ocenění Thomas Schiefer vysvětluje: „V mém regionu se stále provozuje tradiční uhlířské řemeslo. Místní uhlíři vyrábí vysoce kvalitní dřevěné uhlí. Obal tak doplňuje tento prvotřídní produkt – pro příjemné a pohodové grilování.“ Porota se shodla: „Mimořádně elegantní a přesvědčivý nápad, jak se obal může stát součástí výrobku.“

Cenu diváků získal „Smart One“ společnosti Playbrush, obal na exkluzivní chytrý sonický zubní kartáček, který rovněž pochází od Cardbox Packaging Wolfsberg, tentokrát s použitím kartonu Metsä Board. Pro tento jedinečný zubní kartáček byl zapotřebí speciálně vyvinutý obal, který kombinuje potřebnou stabilitu s krásným a funkčním designem, a odpovídajícím způsobem tak prezentuje špičkový výrobek. Předání ocenění se kromě Reného Bucharta zúčastnili také Bettina Tschoner-Fuchs ze společnosti Metsä Board a Nini Gregori a Moritz Hoyos ze společnosti Playbrush: Při přebírání ocenění se tedy spojil celý dodavatelský řetězec.

Od zavedení CAA je Rakousko zemí s největším počtem přihlášek do soutěže European Carton Excellence Award – a nejinak tomu bude i letos. Přihlašování pro rok 2022 již bylo ukončeno, na váš hlas čeká mnoho působivých konceptů: Veřejné hlasování bude zahájeno na konci července 2022 a Cardbox Packaging se opět těší na vaše hlasy!

O společnosti Cardbox Packaging

Cardbox Packaging je mezinárodní výrobce vysoce kvalitních a sofistikovaných kartonových obalů v oblasti luxusního a značkového zboží, se zaměřením na potravinářský průmysl. Udržování nejvyšších standardů kvality a zajišťování spokojenosti zákazníků jsou jeho nejvyšší prioritou. Společnost Cardbox Packaging těží ze své štíhlé organizační struktury svých závodů v Rakousku (Wolfsberg a Pinkafeld), České republice (Zádveřice), Srbsku (Bělehrad) a Spojených státech (Pittston, PA). Je atraktivním a odborným partnerem pro evropské a americké trhy, zejména v oblasti cukrovinek, potravin, kosmetiky a zdravotnictví.

Latest news