Další významná investice společnosti Cardbox Packaging: nejmodernější výsekový stroj dorazil do Pinkafeldu!

pinkafeld

Pro podporu rozvoje a růstu společnosti, si naše společnost Cardbox Packaging v rakouském Pinkafeldu pořídila nejmodernější výsekový stroj.

Výsekový stroj Promatrix 106 CSB je podporou profesionálních výrobců kartonových obalů, a pomůže nám tak zvládat narůstající objednávky od našich zákazníků. Může například pracovat v nepřetržitém režimu podavače a vykladače, což eliminuje veškerá přerušení, která by stroj musel jinak učinit. Také zkracuje dobu nastavování stroje. Tento zbrusu nový poklad v naší společnosti rovněž velice usnadňuje obsluhu sebe sama, jelikož sám o sobě zajišťuje vysokou přesnost a opakovatelnost jednotlivých úkonů. Jinými slovy, je plně automatizován. Těšíme se, že budeme ještě lépe plnit potřeby našich zákazníků.

Společnost Cardbox Packaging dodává sofistikované obaly ze skládaného kartonu výrobcům rychloobrátkového zboží v oblasti potravin, tabákových výrobků, kosmetiky a volně prodejných léčivých přípravků. Abychom splnili požadavky potravinářského průmyslu, 100 % objednávek skupiny Cardbox Packaging Group – také ty nepotravinového typu – se vyrábí za použití nízkomigračních barev.

Latest news