Dokonalé duo: Cardbox Packaging obaluje prací prostředky společnosti Henkel.

henkel

Díky unikátní dvoukomorové technologii poskytují prací prostředky Duo-Caps a Power-Mix Caps od firmy Henkel odstranění fleků, zářivost a svěžest pouze s jedinou kapslí. Tento velmi inovativní obal s efektním účinkem na POS* pochází z partnerství Cardbox Packaging a Greiner Packaging.

Duo-Caps a Power-Mix Caps jsou zcela rozpustné ve vodě a garantují dokonale čisté prádlo už od 20°C stupňů – díky dvěma odděleným komorám lze kombinovat nejen různé prací gely, ale také tekuté a práškové prací prostředky. Původní balení v transparentních plastových nádobách bylo v roce 2015 změněno na neprůhledné nádoby.

Pro zajištění atraktivního vzhledu se firma Henkel rozhodla pro alternativní obalové řešení od společnosti Greiner Packaging: K3®-F – kombinace kartonu a plastu boduje nejen atraktivním designem, ale pomáhá také ušetřit spotřebu plastu. Firma Cardbox Packaging přispívá díky své odbornosti v oblasti tisku a technologií zpracování k úspěšnému výstupu na POS. Díky svým působivým schopnostem zdokonalit se, dokázala firma Cardbox Packaging poskytnout významné impulzy, které jsou rozhodujícím prvkem k uspokojení místních trhů.

V potravinářském průmyslu se obaly vyrobené v kombinaci kartonu a plastu těší velké oblibě už roky. Vybaven inovativním skládacím obalem, představuje K3®-F ideální obalové řešení pro kapsle Duo-Caps a Power-Mix Caps firmy Henkel.

Díky pokrokovému, patentovanému, odtrhávacímu systému se dají kartonové obaly a plastové nádoby od sebe lehce oddělit a recyklovat. Podíl plastu v obalech je zřetelně minimalizován, zatímco stabilita nádoby zůstává díky kartonovému obalu zaručena. Povrch kartonu je pro zákazníky příjemný na dotek a upoutává jejich pozornost v prodejních regálech. Firma Henkel nabízí své prací prostředky Duo-Caps a Power Mix-Caps pod různými značkami, mezi jinými i Persil, do více jak 25 zemí.

Plastové nádoby a skládané kartonové obaly jsou společnosti Henkel dodávány samostatně. Tímto způsobem je možné skladové zásoby, i přes různé množství designových provedení, snížit na minimum.

* point of sale = prodejní místo

Latest news