Hledání toho správného obalu – podívejte se na naše video

cardbox sustainability video

Skupina Cardbox Packaging vám s potěšením nabízí ke shlédnutí nejnovější video, ve kterém představujeme kartonové obaly, šetrné k životnímu prostředí. Jsme si vědomi svých závazků vůči společnosti, proto se snažíme dosáhnout takových výsledků, abychom přispěli k řešení celosvětových problémů v oblasti životního prostředí.

Naše společnost se před více než rokem stala členem projektu 4evergreen, který podporuje udržitelný rozvoj obalů. (odkaz) Od té doby jsme na podporu této iniciativy učinili několik investic. Společnost Cardbox Packaging nedávno investovala například do nového stroje, který přináší úspory především v oblasti chemických látek, vody a energií. (odkaz) Naše společnost také uvedla na trh novou sadu udržitelných povlaků. (odkaz)

 

Podívejte se na zajímavý příběh o cestě za ideálním obalem. Tato cesta symbolizuje hodnoty, které naše společnost zastává. Tyto hodnoty bychom chtěli dále rozvíjet a také bychom vám je rádi představili. Jsme si vědomi toho, že rozhodující vliv na ně mohou mít i požadavky zákazníků.

Společnost Cardbox Packaging dodává propracované skládací kartony výrobcům rychloobrátkového spotřebního zboží v oblasti potravin, tabáku, kosmetiky a volně prodejných léků. Podílí se na projektu 4evergreen a komplexním rozvoji celého odvětví, a klade tak důraz na svůj závazek vůči skutečné oběhové ekonomice.

 

Latest news