Cardbox Packaging a cukrovinky

confectionery

Stojí za připomenutí, že společnost Cardbox Packaging není jen výrobcem potravinových obalů, ale také nepostradatelným pomocníkem při prodeji cukrovinek.

V obalovém průmyslu si balení cukrovinek žádá největší pozornost. Cukrovinky se totiž řadí mezi produkty, které zákazníci kupují většinou pouze na základě jejich vzhledu – protože jsou obvykle univerzálním a dokonalým dárkem. Jejich vzhled může nadchnout svou strukturou, návrhem nebo použitými technologiemi. Pokud všechny tyto prvky zpracuje profesionál, je zaručen bezchybný výsledek.

Spotřebitelé vnímají cukrovinky jako druh zboží s vysokými nároky na kvalitu. I když mohou být náklady na výrobu vyšší, je takto více pravděpodobné, že výsledek obsahující speciální povrchovou úpravu, na zákazníky v místě prodeje zapůsobí. Na rozdíl od ostatních produktů, u kterých balení nehraje v rozhodovacím procesu tak významnou roli, mluví správné balení sladkého potěšení samo za sebe už z regálů.

DOKONALÝ DÁREK

Z naší zkušeností víme, že logisticky nejpřívětivějším tvarem je kostka nebo kvádr, bez ohledu na celkovou koncepci obalu.

Cukrářský výrobek prodává jeho obal. Vyplatí se investovat do povrchových úprav, které přilákají zákazníky. Některé země navíc balení nepovažují za luxusní, pokud není luxusně ozdobeno. To se nejčastěji pojí se zlatým dekorem.

Cukrovinky jsou také vnímány jako kvalitnější, pokud jsou jednotlivé kousky zabalené do plastové nebo hliníkové fólie a uložené v kartonové krabičce.

Zohledníme-li však udržitelnost, můžeme výběrem jednoduchého materiálu a designu zvýšit povědomí o značce a vyhovět poptávce vašich spotřebitelů.

VÝBĚR MOŽNOSTÍ TISKU

Naše zařízení jsou vybavena ofsetovými tiskařskými stroji, které jsou díky své přesnosti pro tento druh balení vhodné. Ve výrobě používáme nízkomigrační tiskové barvy bez minerálních olejů. Různými povlaky lze docílit působivého lesklého nebo matného efektu. Rádi bychom také zmínili, že jsme nedávno představili novou řadu bariérových povlaků. Díky této kombinaci balení neohrozí zdraví spotřebitelů ani svůj obsah.

PROFESIONÁLNÍ TECHNOLOGIE RAŽBY

Při ražbě fólií se většinou využívá pouze tenká vrstva tohoto dekoru. Podle výsledků různých laboratorních testů lze kartony z hladké lepenky s raženou fólií recyklovat, pokud tato ražená fólie představuje až 1 % celkové hmotnosti balení.

UDRŽITELNOST

Uvědomujeme si, že je třeba, aby se obalový průmysl přizpůsobil současným požadavkům na odpovědnost vůči životnímu prostředí. Papír a kartón jsou přírodního původu, co ale všechna ta povrchová úprava? Cukrovinky jsou obvykle zabaleny do vysoce sofistikovaného obalu, který je výsledkem chemických procesů, mnoho výrobců se však v rámci těchto procesů snaží využívat udržitelné látky. K dispozici jich dnes máme již mnoho.

Na základě požadavků našich zákazníků jsme schopni vybrat takové technologie tisku a ražby, které drží krok s požadavky na ochranu životního prostředí, umožňují snadnou recyklaci a podporují tak oběhové hospodářství.

 

 

Společnost Cardbox Packaging je dlouholetým odborníkem v tiskařském a obalovém průmyslu, který spolupracuje s těmi nejspolehlivějšími dodavateli. Naší prioritou číslo jedna je vyrábět pro zákazníky ideální balení a tak neustále pracujeme na jejich inovacích. Obraťte se na nás se svými nápady a požadavky a my se těchto výzev rádi zhostíme.

 

luxury chocolate box Cardbox PackagingPůsobivé, luxusní a udržitelné kartonové obaly. 100% recyklovatelné kartony z hladké lepenky.

 

Luxury chocolate box Cardbox PackagingVšechny aplikace z fólie ražené za studena a metalizovaných polymerů lze nahradit udržitelnou alternativou.

Latest news