Cardbox Packaging investuje do nejmodernější tiskové techniky.

machine atwo

Firma Cardbox Packaging provozuje ve svém rakouském závodě ve Wolfsbergu komplexní kompetenční centrum tiskových technologií.

Společnost zde investovala do nové, nejmodernější ofsetové tiskárny Heidelberg XL 106. Konfigurace zařízení nejnovější generace, jako je automatizovaná logistika, in-line měření a program pro zkrácení doby instalace, nám umožňuje reagovat na požadavky zákazníků, jako jsou zvýšená flexibilita, rychlejší dodací lhůty, a především přispívání k cílům udržitelnosti. Systém Inpress-Controll automaticky měří barvy a vše zaznamenává za chodu stroje. Tak lze i nadále zároveň zvyšovat produktivitu i současnou vysokou kvalitu standardů.

Cardbox Packaging dodává důmyslné skládací kartony FMCG výrobcům z oborů potravinářství, tabáku, kosmetiky nebo OTC. Vedle této nové investice, je ve Wolfsbergu provozován i tiskový stroj Heidelberg Duo 102 se 6 barvami a 3 lakovacími jednotkami, především k produkci vysoce rafinovaného tisku.

Aby byly plněny nároky potravinářského průmyslu, vyrábí společnost Cardbox Packaging 100 % zakázek – tzn. i nepotravinářské zakázky – s LM barvami. Závod Cardbox Packaging Wolfsberg je certifikován BRC, ISO a FSC®. Závod Cardbox Packaging Zádveřice / CZ disponuje navíc certifikací FDA.

Latest news