Cardbox Packaging uvádí na trh Eco Tray

eco-tray

Vídeň, květen 2020. Společnost Cardbox Packaging Vám s potěšením představuje nové inovativní řešení obalů, zaměřené na potravinářský průmysl. Eco Tray je udržitelnou alternativou pro exkluzivní obaly potravin. Již ve fázi testování jsme dostali velmi pozitivní reakci od našich obchodních partnerů a spotřebitelů. Naše vývojové oddělení tímto reaguje na silnou poptávku po bezplastových obalech na potraviny.

Díky novému stroji pro výrobu uzavřených obalů, Hot Sealing-Tray machine, který se nachází v našem závodě v Pinkafeldu, je náš tým schopen vyrábět vysoce kvalitní produkt zaměřený přímo na zákazníka díky individuálním tvarům a konstrukcím. Proto je Eco Tray dobře uzpůsobený k velkokapacitní výrobě náročnějších obalů na potraviny. K upoutání pozornosti spotřebitele je výběr lepenkového materiálu namísto plastu jednoznačnou výhodou, protože se jedná o nejžádanější obalový materiál. Díky našim jedinečným možnostem tisku spolu s bariérovým lakem (pro vlhké a mastné produkty) upoutá balení spotřebitele nejen na první pohled, ale také na první dotek, a přitom zachovává 100% bezpečnost potravině i zdraví spotřebitelů. Dle typu obsahu je možné si vybrat buď uzavírání z kartonu, papíru či průhlednou monofólii. Náš tým vám rád poradí.

Eco Tray je ideálním obalovým řešením, zejména pro těstoviny, salát, zeleninu, čokoládu nebo sušenky. Na POS bude tohle balení výrazně vyčnívat mezi ostatními obaly. Generální ředitel společnosti Cardbox Packaging Holding, Klaus Hockl, pohotově prohlašuje: „Naši zákazníci mohou využít působivého tisku, speciálních bariérových laků a možností povrchové úpravy, které nabízíme, a učinit z jejich pokrmů exkluzivní produkt. Díky své 100% recyklovatelnosti a obnovitelným zdrojům, ze kterých je produkt vyroben, jsme pevně přesvědčeni, že tímto novým řešením můžeme vrátit jídlo i jeho obaly zpět přírodě. “

 

Cardbox Packaging je mezinárodní výrobce vysoce kvalitních a sofistikovaných kartonových obalů v luxusním a značkovém sortimentu zboží s velmi výrazným zaměřením na potravinářský průmysl. Nejvyšší standardy kvality a spokojenost zákazníků jsou pro nás na prvním místě. Cardbox Packaging těží ze štíhlé organizační struktury ve svých závodech ve Wolfsbergu, Pinkafeldu (oba Rakousko), Zádveřicích (Česká republika) a Pittstonu (Pennsylvania, USA). Zejména v oblasti cukrovinek, potravin a osobní péče / OTC Industries představujeme atraktivního a kompetentního partnera na evropském a americkém trhu.

Latest news