Cardbox Packaging se účastní veletrhu FachPack 2019.

fachpack 2019

I letos společnost Cardbox Packaging s potěšením oznamuje svou účast na veletrhu obalové techniky FachPack, který se koná ve dnech 24.–26. září 2019 v Norimberku. Můžete nás navštívit v hale 7 u stánku 532.

Návštěva FachPacku určitě stojí za to, všichni účastníci představí nejnovější trendy a inovace z evropského obalového odvětví. Tématem roku 2019 je udržitelné řešení obalů. Svůj přístup tak představí i Cardbox Packaging. Naším cílem je představit trvale udržitelné kartonové obaly, které lze nabízet již dnes, a zajistit recyklaci a biologickou rozložitelnost obalů. Například odebráním všech nerecyklovatelných prvků z kartonových obalů, jako jsou aplikace se zastudena nanášenou fólií nebo technologií metpol a jejich nahrazení recyklovatelnými technologiemi. Další velmi důležitou novinkou je naše řešení pro mrazené či chlazené a mastné potraviny: jsme schopni nahradit polyetylen povlakem s disperzní vrstvou.

Návštěvníci veletrhu FachPack se mohou osobně přesvědčit, že bezpečnost a odpovědnost jsou pro celou skupinu Cardbox Packaging na prvním místě. Zveme všechny k našemu stánku, kde se mohou dozvědět více o neustálém rozvoji našich výrobních možností.

Latest news