Cardbox Packaging obdržela stříbrné hodnocení EcoVadis

ecovadis cardbox packaging silver

Naše společnost byla certifikována v oblasti společenské zodpovědnosti firem mezinárodní auditorskou společnosti EcoVadis a obhájila stříbrnou medaili.

Vídeň, listopad 2020. EcoVadis hodnotí přístup společnosti k udržitelnému rozvoji na základě 21 kritérií z oblasti ochrany životního prostředí, pracovních podmínek a lidských práv, etiky a udržitelného rozvoje. Metodika EcoVadis vychází z mezinárodních CSR standardů jako např. Global Reporting Initiative, the United Nations Global Compact a ISO 26000.

Výsledná analýza shrnuje silné a slabé stránky naší společnosti z pohledu našich zásad, aktivit a dosažených výsledků a rovněž přináší doporučení pro zlepšení činností i postupů, které posílí firemní společenskou zodpovědnost.

 

Společnost Cardbox Packaging je dlouholetým odborníkem v tiskařském a obalovém průmyslu, který spolupracuje s těmi nejspolehlivějšími dodavateli. Naší prioritou číslo jedna je vyrábět pro zákazníky ideální balení. Kromě toho neustále pracujeme na dalších inovacích. Obraťte se na nás se svými nápady a požadavky. Každá vaše iniciativa bude pro nás novou výzvou!

Latest news